TARASY TWARDOWSKIEGO (2013)

Pięciokondygnacyjny nowoczesny budynek, w pomarańczowe paski, położony między ulicami: Twardowskiego, Szwedzką i Dworską w Krakowie. Niedalekie sąsiedztwo Wawelu oraz Bulwarów Wiślanych powoduje, że w ciągu dziesięciominutowego spaceru można znaleźć się wśród najbardziej malowniczych zabytków królewskiego miasta.

Funkcjonalne mieszkania, komfortowy garaż podziemny i zajmujący całą powierzchnię dachu użytkowy zielony taras, umożliwiający mieszkańcom podziwianie widoków i odpoczynek bez wychodzenia z budynku – wszystko to zaplanowana zarówno z myślą o osobach spragnionych bliskości atrakcji życia kulturalnego, jak i szukających terenów rekreacyjnych na wyciągniecie ręki.

TARASY NA WOLI (2012)

Kompleks dwóch wysokiej klasy budynków wybudowanych przy ulicy Królowej Jadwigi w Krakowie. W każdym z obiektów znajdują się po dwa luksusowe dwupoziomowe apartamenty. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano prywatne windy, wyjeżdżające z przestronnego garażu podziemnego wprost do poszczególnych apartamentów.

Nowoczesna architektura z licznymi przeszkleniami klatki schodowej, zapewniającej mnóstwo naturalnego światła, drewnem egzotycznym na elewacji oraz zielonymi prywatnymi tarasami na dachach czynią to miejsce wyjątkowymi dla jego mieszkańców. Całość inwestycji jest ogrodzona i monitorowana.

OSIEDLE STOKROTKI (2011)

To kameralna inwestycja w podkrakowskiej Modlnicy, składająca się z 10 jednakowych domów. Mieszkańcy osiedla mogą znaleźć tu ciszę, spokój, zieleń, ucieczkę od zgiełku miasta i smogu – zaledwie 5 minut jazdy samochodem od Ronda Ofiar Katynia.

W każdym z budynków znajdują się po 4 mieszkania. Zarówno właściciele mieszkań na parterze jak i na piętrze mają do dyspozycji własny ogródek. Każde z mieszkań posiada wygodne miejsca postojowe. Na piętrach zaprojektowano dwupoziomowe apartamenty z przestronnymi tarasami.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

BRAMA ZWIERZYNIECKA (2008)

To niewielkie osiedle, składające się z trzech budynków z portiernią oraz użytkowym poddaszem, zlokalizowane przy ulicy Balickiej w Krakowie.

Tradycyjne materiały wykończeniowe: tynk, cegła klinkierowa i drewniane okładziny na elewacjach podkreślają architekturę.
Układ urbanistyczny budynków pozwolił na wyodrębnienie wewnętrznego dziedzińca z ciekawie zaprojektowaną zielenią. Większość mieszkań, znajdujących się na pierwszym i drugim piętrze, posiada przestronne balkony, natomiast mieszkania na parterze – zaciszne ogródki.

Dla wygody oraz komfortu mieszkańców zaprojektowano rozległy garaż podziemny, z którego dogodny wyjazd na część naziemną zapewnia cichobieżna winda.